BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Bankowość naprawdę osobista

Bankowość Osobista BGŻ BNP Paribas to usługa skierowana do naszych wyjątkowych klientów, z którymi chcemy budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i komforcie obsługi.

W Bankowości Osobistej każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić jego potrzeby. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji osobistego opiekuna – doradcę z wieloletnim doświadczeniem, przewodnika po świecie finansów, którego głównym zadaniem będzie dbanie o Państwa fundusze, jak o własne.

Osobisty doradca zawsze będzie się kontaktować w dogodny dla Państwa sposób, by służyć eksperckim wsparciem przy podejmowaniu finansowych decyzji, co sprawi że nawet najbardziej skomplikowane tematy bankowe staną się dla Państwa bardziej proste i przystępne.

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

+48 22 566 99 99
Formularz
kontaktowy
Wyślij
email
Placówki
i bankomaty

Zamów rozmowę z doradcą

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.