BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Państwa osobisty doradca

Doradca osobisty będzie Państwa indywidualnym przewodnikiem po świecie finansów oraz:

  • Zapewni nieocenione wsparcie i zaoferuje atrakcyjne produkty bankowe
  • Przedstawi gotowe rozwiązania zgodne z Państwa oczekiwaniami
  • Sprawi, że zagadnienia finansowe staną się bardziej zrozumiałe i przyjazne

Osobisty Doradca Bankowy

Naszą intencją jest, by osobisty doradca stał się Państwa opiekunem, partnerem i przewodnikiem po świecie finansów. To osoba z wieloletnim doświadczeniem, której głównym zadaniem jest dbanie o Państwa finanse niczym o swoje własne.

Osobisty doradca, znany Państwu z imienia i nazwiska, nie tylko zapewni wsparcie, ale także zaoferuje współpracę z Bankiem, przedstawiając gotowe rozwiązania zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Szczegóły omówicie Państwo z doradcą w specjalnie wydzielonym pokoju spotkań, który zapewni Państwu dyskrecję. Poza tym doradca będzie się z Państwem kontaktował w dogodny i preferowany przez Państwa sposób.

Ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, staramy się regularnie monitorować poziom satysfakcji z usług doradcy.

Jesteśmy przekonani, że wygoda w kontaktach z osobistym doradcą w połączeniu z jego wiedzą i doświadczeniem sprawią, że zagadnienia bankowe staną się dla Państwa bardziej przyjazne i zrozumiałe.

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

+48 22 566 99 99
Formularz
kontaktowy
Wyślij
email
Placówki
i bankomaty

Zamów rozmowę z doradcą

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.