BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty proszę wypełnić formularz.

 

Temat kontaktu
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Preferowana pora kontaktu
Treść wiadomości
Przepisz kod z obrazka
inny kod
Wyślij kopię tego e-maila również do mnie
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. informuje, że podanie adresu e-mail jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie informacji handlowych od podmiotów należących do grupy kapitałowej, do której należy bank, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204). Zgodę można wycofać w każdej chwili wysyłając e-mail na adres mailing@bgzbnpparibas.pl lub korzystając z formularza na stronie WWW.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych powyżej danych w celach marketingowych i promocyjnych przez podmioty należące do grupy kapitałowej do której należy Bank BGŻ BNP Paribas S.A., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Podmioty z grupy kapitałowej, do której należy bank, gwarantują prawo dostępu do treści udostępnionych danych oraz prawo ich poprawiania na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, lista podmiotów należących do grupy BNP Paribas jest dostępna na stronie internetowej Banku.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.