BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

O NAS

Fortis Bank

W BGŻ BNP Paribas Private Banking korzystamy z zasobów i wiedzy grupy BNP Paribas, która istnieje od ponad stu lat i jest jednym z najsolidniejszych banków świata. Każdemu z naszych klientów oferujemy indywidualne rozwiązania, które sprostają wszelkim potrzebom zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Pragniemy zdobyć i zasłużyć na Państwa zaufanie. Zobowiązujemy się dostarczać najwyższej klasy usługi doradcze i instrumenty finansowe, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów odnośnie pomnażania i zabezpieczenia majątku. Przy współpracy nie zapominamy o wysokich standardach etycznych i poufności. Pragniemy, aby podczas spotkań z doradcą czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Doradca bankowości prywatnej jest dedykowaną Państwu osobą w banku.

Uważamy, że chwila obecna jest najlepszym momentem do podejmowania decyzji dotyczących Państwa przyszłości finansowej. Doradcy klienta private banking BGŻ BNP Paribas już teraz pomogą w zabezpieczeniu przyszłości Państwa i Państwa bliskich.

Więcej informacji dotyczących produktów i usług private banking w grupie BNP Paribas znaleźć na stronie BNP Paribas Wealth Management.

BNP PARIBAS WEALTH MANAGEMENT – GLOBALNY GRACZ W DZIEDZINIE BANKOWOŚCI PRYWATNEJ:

  • Jest obecny w 30 krajach na 5 kontynentach
  • Zatrudnia ponad 6.300 profesjonalistów na całym świecie
  • Zarządza aktywami w wysokości 332 mld € (marzec 2015)

WIEDZA CENIONA PRZEZ KOLEGÓW Z BRANŻY:

  • „Najlepszy Bank Prywatny we Francji, Luksemburgu i na Ukrainie” (Euromoney 2014)
  • „Najlepszy Bank Prywatny w Ameryce Północnej” (Private Asset Management 2014)

BGŻ BNP PARIBAS PRIVATE BANKING JEST CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWEJ GRUPY BNP PARIBAS

Grupa BNP Paribas jest europejskim liderem w dziedzinie usług finansowych i bankowych oraz mieści się pośród sześciu najbardziej solidnych banków świata, wg. Standard’s & Poor’s.

Zatrudniając ponad 186.000 pracowników w 74 krajach, grupa BNP Paribas jest jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw.

Grupa BNP Paribas posiada bardzo silną pozycję na czterech detalicznych rynkach europejskich – we Francji, Belgii, Luksemburgu i we Włoszech. Ponadto grupa BNP posiada znaczącą pozycje na rynkach USA, Azji i krajów rozwijających się.

Grupa BNP szczyci się kluczową pozycją w trzech obszarach działalności: bankowości detalicznej, rozwiązaniach inwestycyjnych oraz bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

  • Bank Roku 2012 (International Financing Review)
  • Zysk netto: 4,818 mld Euro (stan na grudzień 2013)
  • 40. Największa spółka na świecie (Fortune Global 2014)  

Więcej informacji o grupie BNP Paribas można znaleźć na stronie: www.bnpparibas.com.

Celem BGŻ BNP Paribas Private Banking jest pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów finansowych opartych na solidnej wiedzy naszych ekspertów przy zachowaniu pełnej dyskrecji w obsłudze klienta.

Dedykowany doradca bankowości prywatnej już na pierwszym spotkaniu dokonuje analizy Państwa majątku i oczekiwań. Na tej podstawie przygotowywana jest zindywidualizowana oferta. Doradca jest do Państwa dyspozycji bez względu na czas i miejsce.

W ofercie bankowości prywatnej mają Państwo dostęp do innowacyjnych rozwiązań finansowych zarówno kredytowych jak i inwestycyjnych, przygotowywanych przy udziale lokalnych i międzynarodowych ekspertów BNP Paribas.

Ofertę bankowości prywatnej kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą powierzyć nam co najmniej 600 tysięcy złotych.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.