BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się
<

Centra Private Banking

Dla Państwa wygody centra BGŻ BNP Paribas Private Banking znajdują się w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku. Wybrane przez nas lokacje zapewniają bezproblemowy dojazd, a wnętrza zaprojektowane są w celu zapewnienia Państwu wygody i poufności spotkań z doradcami.
WARSZAWA
ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Bartosz Grajeta, mail: bartosz.grajeta@bgzbnpparibas.pl
Błażej Trepiński, mail: blazej.trepinski@bgzbnpparibas.pl
Ewa Łysakowska, mail: ewa.lysakowska@bgzbnpparibas.pl
Maciej Piotrowski, mail: maciej.piotrowski@bgzbnpparibas.pl
Piotr Kwiatkowski, mail: piotr.kwiatkowski@bgzbnpparibas.pl

WROCŁAW
ul. Piotra Skargi 1, 50-082 Wrocław
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Łukasz Małek, mail: lukasz.malek@bgzbnpparibas.pl

GDAŃSK
ul. Bogusławskiego 2, 80-958 Gdańsk
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Andrzej Anioł, mail: andrzej.aniol@bgzbnpparibas.pl
Kamil Zbąski, mail: kamil.zbaski@bgzbnpparibas.pl

KRAKÓW
ul. Lubicz 23 1, 31-503 Kraków
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Jarosław Stawowy, mail: jaroslaw.stawowy@bgzbnpparibas.pl
Marta Grabowska, mail: marta.grabowska@bgzbnpparibas.pl
Marta Kaim, mail: marta.kaim@bgzbnpparibas.pl


KATOWICE
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Joanna Bigaj, mail: joanna.bigaj@bgzbnpparibas.pl

POZNAŃ
ul. Wierzbięcice 1, 61-569 Poznań
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Marek Lipowski, mail: marek.lipowski@bgzbnpparibas.pl
Sebastian Owsianik, mail: sebastian.owsianik@bgzbnpparibas.pl

ŁÓDŹ
al. Piłsudskiego 76, 90-330 Łódź
ZOBACZ NA MAPIE
DOJAZD
Izabela Górka, mail: izabela.gorka@bgzbnpparibas.pl
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.