BNP PARIBAS | Bank zmieniającego się świata | Biuro Maklerskie
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek
Zapisy w ofertach
publicznych (IPO)

zaloguj się

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Formularz kontaktowy

Temat kontaktu
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Województwo
Adres e-mail
Preferowana pora kontaktu
Treść wiadomości
Przepisz kod z obrazka
inny kod
 
Wyślij kopię tego e-maila również do mnie
 
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. informuje, że podanie adresu e-mail jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie informacji handlowych od podmiotów należących do grupy kapitałowej, do której należy bank, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204). Zgodę można wycofać w każdej chwili wysyłając e-mail na adres mailing@bnpparibas.pl lub korzystając z formularza na stronie WWW.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych powyżej danych w celach marketingowych i promocyjnych przez podmioty należące do grupy kapitałowej do której należy Bank BGŻ BNP Paribas S.A., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Podmioty z grupy kapitałowej, do której należy Bank, gwarantują prawo dostępu do treści udostępnionych danych oraz prawo ich poprawiania na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, lista podmiotów należących do grupy BNP Paribas jest dostępna na stronie internetowej Banku.