BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się
ban_pakiet_podroznika

Pakiet Podróżnika

Pakiet Podróżnika to propozycja dla najbardziej wymagających klientów BNP Paribas - posiadaczy prestiżowych kart MasterCard Gold. Teraz Twoja karta nie tylko ochroni Cię podczas zagranicznych wojaży, ale wraz z Pakietem Podróżnika da Ci szereg dodatkowych przywilejów, które zapewnią najwyższy komfort podróży.

Nowa jakość podróży

Pakiet Podróżnika, zarówno dla Ciebie, jak i osoby Ci towarzyszącej, to dostęp do ponad 600 ekskluzywnych poczekalni VIP na lotniskach całego świata:

  • na lot oczekujesz w komfortowych warunkach z dala od zgiełku i tłumu;
  • masz możliwość skorzystania z internetu, faksu i pomieszczeń konferencyjnych;
  • masz pełne przywileje posiadacza karty, niezależnie od tego, którą klasą lecisz i z której linii lotniczej korzystasz.

Najwyższa klasa w ekonomicznej cenie

Nieważne, czy regularnie podróżujesz służbowo, czy tylko okazjonalnie wybierasz się na wakacje, czy celem jest konferencja w Sydney, czy nurkowanie na Seszelach.
Pakiet Podróżnika działa na całym świecie. I zawsze gwarantuje Ci:

  • zniżki do 50% w 80 tys. uznanych hoteli na całym świecie, takich jak Hilton, Hyatt, Marriott, InterContinental;
  • zniżki do 30% w najlepszych wypożyczalniach samochodów, takich jak Avis, Hertz, National czy Europcar;
  • wstęp do 350 ekskluzywnych centrów SPA i Wellness, klubów fitness ze zniżką do 50%;
  • zniżki do 50% w ponad 250 elitarnych klubach golfowych.

Jak korzystać z Pakietu Podróżnika?

W skład Pakietu wchodzą, między innymi, dwie karty: Priority Pass, uprawniająca do korzystania z poczekalni klubowych VIP na lotniskach oraz Priority Traveller, uprawniająca do zniżek w hotelach, elitarnych klubach i wypożyczalniach samochodów.

Karta Priority Pass to karta z paskiem magnetycznym, którą należy okazać przy wejściu do poczekalni klubowej VIP. Należność za wejście i korzystanie z udogodnień poczekalni automatycznie obciąży rachunek Twojej karty kredytowej lub obciążeniowej. Listę dostępnych poczekalni klubowych VIP oraz warunki uczestnictwa w programie znajdziesz w katalogu Priority Pass oraz na stronie http://www.prioritypass.com/.
Opłata za wejście do poczekalni klubowej VIP na lotnisku: 24 EUR za 1 osobę
(kwota należności obciąża rachunek karty kredytowej lub obciążeniowej klienta).

Karta Priority Traveller to karta identyfikacyjna bez paska magnetycznego. Aby skorzystać z wybranego przywileju, oferowanego w ramach programu Priority Traveller, należy dokonać uprzedniej rezerwacji na stronie http://www.prioritytraveller.com/ lub telefonicznie, dzwoniąc do PCL pod numer +44 20 8256 9005.

Aby zalogować się do strefy klienta na stronach Priority Pass oraz Priority Traveller, w polu login należy wpisać numer identyfikacyjny, który znajduje się na karcie (odpowiednio: Priority Pass lub Priority Traveller), z pominięciem spacji.

Jak otrzymać Pakiet Podróżnika?

Pakiet Podróżnika możesz zamówić w każdym oddziale BNP Paribas. Warunkiem koniecznym do nabycia Pakietu jest posiadanie wydanej przez bank karty kredytowej MasterCard Gold.
Karty w ramach Pakietu wydawane są na 12 miesięcy i automatycznie odnawiane na kolejne okresy.


* Opłata za wydanie karty MasterCard Gold bez Pakietu Podróżnika jest określona w obowiązującej w Banku Taryfie Prowizji i Opłat dla Klientów Indywidualnych.

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

+48 22 566 99 99
Formularz
kontaktowy
Wyślij
email
Placówki
i bankomaty

Zamów rozmowę z doradcą

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.