BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Proces rekrutacji

testim_tischner
Magdalena Tischner
Starszy Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego
Rekrutując pracowników, szukamy osób, dla których praca jest pasją i ciągłym wyzwaniem. Metody rekrutacji dobieramy do stanowiska, na które trwa nabór. Sprawdzamy w praktyce wiedzę kandydatów, ich umiejętności oraz predyspozycje osobowościowe. Jeśli wymaga tego proces rekrutacyjny stosujemy również metodę Assessment Centre czyli wielozadaniową formę oceny umiejętności i potencjału kandydatów.

Proces rekrutacji składa się z 4 etapów:


Wejdź na stronę Aplikuj. Znajdź ofertę, która najbardziej Cię interesuje. Następnie wypełnij ankietę i załącz swoje CV. To zajmie tylko kilka minut.Jeśli Twoje kwalifikacje odpowiadają warunkom wymienionym w ofercie zadzwoni do Ciebie osoba zajmująca się rekrutacją.Rozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oceniamy predyspozycje. Sprawdzamy, czy Bank BGŻ BNP Paribas S.A. pasuje do Ciebie, a Ty do Banku BGŻ BNP Paribas S.A.. Część rozmowy może odbyć się w języku obcym! (jeśli jest wymagany w ogłoszeniu).Poznasz szczegóły pracy na stanowisku, na które aplikujesz. Masz też szansę dowiedzieć się wszystkiego o zespole, do którego dołączysz. Wykorzystaj ją!

Pamiętaj! Bądź szczery i zawsze bądź sobą. Chcemy Cię poznać takim, jakim jesteś naprawdę.

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

+48 22 566 99 99
Formularz
kontaktowy
Wyślij
email
Placówki
i bankomaty
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.