BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Pakiet z terminalem płatniczym

KB_oferta_specjalna_d
PRZYSPIESZ OBSŁUGĘ W SWOJEJ FIRMIE I ZARABIAJ WIĘCEJ.
Wybierz PAKIET DLA FIRM i korzystaj z terminala za jedyne 9 zł miesięcznie przez cały okres umowy.

W zmieniającym się świecie coraz więcej osób płaci za zakupy kartą, co sprawia, że terminale płatnicze stają się niezbędne niemal w każdym punkcie sprzedaży. Dlatego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. stworzyliśmy atrakcyjną promocję „Pakiet z terminalem płatniczym dla firm”.

 • bezpłatny dostęp do dodatkowych usług: DCC (dynamic currency conversion – transakcja w walucie karty), cashback, raportowanie online, możliwość umieszczenia logo na wydrukach oraz doładowania komórek,
 • usługa DCC umożliwiająca wybór waluty transakcji podczas płatności kartą – terminal POS automatycznie rozpoznaje zagraniczne karty płatnicze oraz ich walutę,
 • dodatkowe przychody z DCC i doładowań komórek,
 • niska prowizja – jedynie 0,69% + 5 gr od płatności kartą (karty krajowe Visa, MasterCard® i Maestro®),
 • atrakcyjna propozycja rachunku w formie pakietów produktowych.

Pakiet z terminalem płatniczym oferowany jest przedsiębiorcom prowadzącym działalność handlową i usługową, korzystającym z dowolnego pakietu dla firm w Banku BGŻ BNP Paribas.

Aby skorzystać z promocji „Pakiet z terminalem płatniczym dla firm”, wystarczy:

 • założyć lub posiadać dowolny pakiet/rachunek w PLN dla firm w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.,
 • złożyć w Oddziale Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wniosek o dzierżawę terminala POS,
 • podpisać umowę z firmą Elavon oraz wskazać do rozliczeń płatności z terminala rachunek posiadany w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

W skład pakietu z terminalem płatniczym wchodzą:

 • Dowolny pakiet dla firm (szczegółowy skład produktowy w zależności od wybranego pakietu)
 • Terminal płatniczy firmy Elavon (rodzaj terminala zgodnie z wyborem Klienta)

Dodatkowe możliwości w ramach pakietu dla firm z terminalem płatniczym Elavon:

 • Umieszczenie logo Klienta na potwierdzeniach transakcji drukowanych z terminala
 • Obsługa transakcji zbliżeniowych
 • Korzystanie z bezpłatnego raportowania online w systemie iMerchantConnect
 • Funkcja cash back (wypłata gotówki podczas zakupów)

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

Formularz
kontaktowy
Placówki
i bankomaty

Zamów rozmowę z doradcą

Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem oraz regulaminach dostępnych na stronie internetowej www.bgzbnpparibas.pl oraz w Oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Świadczenie reklamowanych usług związanych z korzystaniem z terminala płatniczego następuje po złożeniu w Oddziale Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wniosku o dzierżawę terminala POS i podpisaniu umowy pomiędzy Klientem a Elavon Financial Services Limited (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce („Elavon”), określającej szczegółowe warunki i zasady korzystania z terminala płatniczego. Promocyjna stawka 9 zł za dzierżawę 1 terminala przez cały okres umowy (za drugi i kolejny terminal dodatkowo należy uiścić do Elavon opłatę początkową w wysokości 299 zł netto) dotyczy umów podpisanych na 2 lata pomiędzy Klientem a Elavon i wskazania rachunku prowadzonego dla Klienta przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. do rozliczeń z Elavon przez cały okres trwania umowy. Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.