2011-05-04

Nowy adres strony internetowej BNP Paribas w Polsce

Strona internetowa BNP Paribas Banku Polska oraz pozostałych spółek reprezentujących grupę BNP Paribas w Polsce dostępna jest pod nowym adresem: www.bnpparibas.pl.

W związku ze zmianą nazwy banku, zmienił się również adres strony internetowej. Dotychczasowy adres będzie funkcjonował jako alias, oznacza to, że po wpisaniu adresu: www.bnpparibasfortis.pl, nastąpi przekierowanie na stronę www.bnpparibas.pl.

Na stronie internetowej www.bnpparibas.pl znajdą się jednocześnie informacje o wszystkich spółkach grupy BNP Paribas (w tym: BNP Paribas Oddział w Polsce) prowadzących działalność w Polsce.

Wkrótce zmienią się również adresy e-mail banku. Dotychczasowa domena e-mailowa bnpparibasfortis.pl zostanie zastąpiona nową: bnpparibas.pl. Wiadomości e-mail dystrybuowane przez infolinię czy system bankowości internetowej Pl@net będą wysyłane z adresów z nową domeną. O zmianie domeny e-mail poinformujemy w osobnym komunikacie.

Na przełomie lipca i sierpnia planowana jest także zmiana adresów do systemów bankowości internetowej, o szczegółach poinformujemy użytkowników w korespondecji systemu oraz w osobnym komunikacie na naszej stronie internetowej. 

Zobacz także:

powrót