2012-04-13

Zwycięzcy konkursu dla użytkowników kart kredytowych Mastercard Classic

Przedstawiamy listę laureatów pierwszego cyklu konkursu BNP Paribas Banku i MasterCard.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

JERZY WĘGIER WARSZAWA
KAMIL PIEKUTOWSKI Warszawa
Cezary Brzostowski WARSZAWA
Bohdan Chrzanowski GŁOGÓW
ROBERT ŁUCZAK GDAŃSK
ANTONINA LANGOWSKA RUMIA
Halina Dawidowska Michałów Reginów
KAROLINA ŻAK SZCZECIN
MIECZYSŁAW KOKOSZKIEWICZ LUBIN
ARTUR ROPIECKI WARSZAWA
Damian Borek ZABRZE
Bartosz Ożdżyński BYDGOSZCZ
KRZYSZTOF KAWA STOPNICA
Grzegorz Skirski Józefosław
Janusz Białowąs Bydgoszcz
MARCIN WALIGÓRSKI WARSZAWA
Adam Gajdzik KATOWICE
Łukasz Ochwat Osobnica
Edyta Godlewska Łomża
Mariusz Gromala CZECHOWICE-DZIEDZICE
Beata Baczyńska Piaski Wielkie
PIOTR FILOCHA GLIWICE
Grzegorz Samaszko LEGNICA
Artur Draga TYCHY
KAMIL SKONECZNY GDYNIA
ŁUKASZ KARWAT WARSZAWA
Maciej Gońda INOWROCŁAW
Tomasz Richter Szczecin
RYSZARD ZAWADZKI POZNAŃ
Michał Stokwiszewski Kutno
JACEK GAC LIPNIAK
JUSTYNA SIWKA GNIEZNO
ŁUKASZ ZALEWSKI PUŁTUSK
PAWEŁ BARNIAK GDAŃSK
GRAŻYNA BIELAWSKA BYDGOSZCZ
ROBERT ŁASKI NYSA
Krzysztof Stefanowicz GRUSZOWIEC
MONIKA ORUBA WARSZAWA
Natalia Wróblewska WARSZAWA
TOMASZ SZKUDLAREK Świętochłowice
DANIEL CZMOCH SZCZECIN
Ireneusz Sodzawiczny Ochaby Małe
JACEK ZEMLIK RUMIA
JACEK NIEWELT RYBNIK
MAGDALENA AGATOWSKA Toruń
Michał Matuszewski ŁUKÓW
MARCIN KICZMAL SŁOMNIKI
PIOTR JASIŃSKI WARSZAWA
Marek Wilczek TRZCIANY
MACIEJ NOWOJEWSKI WIELUŃ
MICHAŁ WÓJTOWICZ PRZELEWICE
DANIEL KUBASZEWSKI WŁODAWA
Robert Kurowski GDYNIA
STANISŁAWA MARKOWSKA LUBLIN
DAMIAN JASIONOWICZ JASŁO
PAWEŁ PISTOR Bojanów
Krzysztof Piecha KĘTY
ANDRZEJ WODA JANIKOWO
DOROTA WĘSIERSKA GDAŃSK
ALEKSANDRA MĘDRZAK ZABRZEG
Tadeusz Wroński Warszawa
EWA RZEPECKA BYSTRA
KAROL JURKOWSKI WYGODA
ANNA CHABERSKA GOZDNICA
NATALIA ADAMCZYK JERZMANOWICE
Rafał Sobczyk Nowy Sącz
Wojciech Rauk PORĘBA
MARIA RACHWAŁ LĘBORK
Anna Kałużna Gdynia
Rafał Stanisławski Głogówko
PAWEŁ DOLOTA OŻARÓW MAZOWIECKI
Andrzej Jakubek SOSNOWIEC
JÓZEF SIEMCZONEK LUBIN
KRZYSZTOF KAMSKI Wadowice
EDMUND ŚLIWAK LEGNICA
Krzysztof Ryłko Czechowice-Dziedzice
Jakub Borkowski KRAKÓW
SYLWIA TYLENDA Katowice
Agnieszka Filipowska Kraków
Bożena Dudka Gliwice
MAREK ŁUCZKOWSKI GLIWICE
Wiesław Łukasiak NOWE MONASTERZYSKO
Marcin Kuczyński BIAŁYSTOK
EDWARD OROŃ BOLESŁAWIEC
Dorota Demska Sobótka
AGNIESZKA DALECKA STĘSZEW
JOANNA SMERCZEK LUBOMIA
MATEUSZ SUPERSON ROPCZYCE
PRZEMYSŁAW THOMAS WYSOKA
Dariusz Biszczak Kraków
Michał Walerczuk POKRZYWNICA
Kamil Nazarewicz Warszawa
DANIEL BABULA RADOM
JERZY GRACZYK INOWROCŁAW
Halina Ruczyńska KĘTRZYN
LECH GOSTYŃSKI BOREK
Marcin Wolski Szczecin
MACIEJ MATYSEK PIASECZNO
Grzegorz Broda Sosnowiec
MARIUSZ KARAŚKIEWICZ WARSZAWA
Piotr Blicharski Węgleniec
Maria Grześlak WARSZAWA
Teresa Kurska LUBLIN
MARIOLA GOWARZEWSKA SARNÓW
ELŻBIETA GODEK DZIERŻONIÓW
Elwira Strawianko Częstochowa
PRZEMYSŁAW DUDEK Pękowice
ŁUKASZ CIROCKI WEJHEROWO
RAFAŁ BIELECKI ZAWIDZ
GRAŻYNA BONOWICZ EŁK
Elżbieta Wysoczańska KAMIENNA GÓRA
JACEK ZAWADZKI Warszawa
IWONA CEGIEŁKA Warszawa
Marek Zienkiewicz BRANIEWO
KATARZYNA KOZIEŁ JANIK
Anna Ogrzywalska Jazgarzew
Aleksander Łukowiak Ostrów Wielkopolski
MICHAŁ JAROSZ BIAŁYSTOK
Danuta Kukla JAWORZE
KRZYSZTOF GODEK BOLESŁAWIEC
Roman Gabor KSIĄŻENICE
MARCIN DYKOF Warszawa
DARIUSZ DYDAK BĘDZIN
PIOTR SOLECKI RADOM
Andrzej Gryga Koszalin
RENATA BARAN BEŁCHATÓW
Paweł Hałaburda SŁUPSK
DANIEL MAKULEC PIASECZNO
Jacek Polewiak GDYNIA
JUSTYNA ZAJĄC ZABRZE
ELŻBIETA GĄDEK KRAKÓW
ANNA CHODURA Kiczyce
JOANNA WOJAS Nowy Targ
Anna Łoboź KATOWICE
Patrycja Gil KRAKÓW
PAWEŁ WOLSKI Kraków
ALICJA POPIELARSKA CIECHANÓW
Arleta Dybała ELBLĄG
Marcin Janiszewski Toruń
STANISŁAW BORKOWSKI KALISZ

powrót