2012-04-19

Finał czwartej edycji Ace Managera

Ponad 14 200 studentów 141 narodowości zarejestrowało się, aby wziąć udział w czwartej edycji konkursu Ace Manager, biznesowej grze online organizowanej przez grupę BNP Paribas. Jest to kolejne wydanie projektu Ace Manager, kontynuowanego od czterech lat.

Podczas procesu selekcji, który się zakończył 20 marca, studenci tworzący trzyosobowe drużyny, mieli okazją zapoznać się ze specyfiką pracy bankowej poprzez rozwiązywanie online 14 zadań biznesowych, nawiązujących bezpośrednio do działań BNP Paribas w poszczególnych liniach: retail banking, investment solutions, corporate and investment banking.

Pięć finałowych drużyn zostało zaproszonych na Wielki Finał, który odbył się 18 kwietnia w centrali grupy BNP Paribas w Paryżu.

Oto finałowa piątka:

  1. Kinetic z Singapuru,w składzie: Vu Ahn, Phuong Ky, Kshiyij Jhunjhunwala
  2. SW&P z Rosji, w składzie: Polina Nichiporova, Konstantin Yakimovich, Julia Dementyeva
  3. 75/25 z Ukrainy, w składzie: with Sergii Maleshchuk, Sergii Kiiashko, Arsenie Ciobanu
  4. Olivbergen ze Szwecji, w składzie:Mirjam Malahhov, Theodora leejoseph, Ivika Jäger
  5. Fusion z Rosji, w składzie:George Nichkov, ArthurAlexanyan, Mikhail Ruschak

Oglądalność profilu BNP Paribas Ace Manger zamieszczonego na Facebooku wzrosła aż czterokrotnie od ostatniej edycji i strona zyskała już 25 000 fanów.

Gra biznesowa Ace Manager jest częścią prowadzonych przez grupę BNP Paribas działań i strategii mających na celu promocję i wzmocnienie wizerunku i świadomości marki wśród młodych osób i uczynienia z grupy jednego z najbardziej atrakcyjnych na świecie miejsc pracy.

Więcej informacji o grze Ace Manager:
www.acemanager.bnpparibas.com

powrót