2012-10-24

Oddział w Radomiu nominowany w konkursie na Najładniejszą Placówkę Bankową 2012

Trwa ostatni etap konkursu na najładniejszą placówkę bankową w Polsce, organizowanego przez Banking – Magazine. Internauci mogą głosować na oddział BNP Paribas Banku w Radomiu.

Oddział BNP Paribas w Radomiu, przy ulicy Chrobrego 2 znalazł się w finałowej 10 konkursu na „Najładniejszą Placówkę Bankową 2012”. Konkurs ma na celu wyłonienie oryginalnego pod względem wizualnym oraz architektonicznym stacjonarnego oddziału banku w Polsce.

W pierwszych etapach, spośród licznych zgłoszeń, jury wybrało 10 najciekawszych designersko oraz charakteryzujących się funkcjonalnością placówek. Rywalizację rozstrzygną internauci, którzy w obecnym etapie mogą oddać swój głos, wskazując zwycięzcę. Na biorących udział w głosowaniu czekają drobne upominki od organizatora, a zwycięska placówka uhonorowana zostanie statuetką.

Aby zagłosować na oddział BNP Paribas Banku wystarczy do 8 listopada wysłać maila z podaniem swojego faworyta na adres redakcja@banking-magazine.pl. Lista nominowanych placówek dostępna jest tu.

 

powrót