2012-11-22

Rozstrzygnięcie konkursu „Eko spoko”

„Zerwij z papierem i otwórz się na środowisko” – to hasło konkursu, który BNP Paribas Bank zorganizował aby zachęcić klientów do rezygnacji z wyciągów papierowych i przejścia na e-korespondencję.

Oto lista osób, które jako pierwsze zrezygnowały z wyciągów papierowych, spełniły warunki konkursu, zarejestrowały się na stronie internetowej i udzieliły prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci kuponu premiowego Sodexo o wartości 50 zł.

Lista zwycięzców

Przypominamy, że rezygnacja z papierowych wyciągów może być dokonana w BNP Paribas Banku na kilka sposobów: podczas wizyty w oddziale, w rozmowie z konsultantem Centrum Telefonicznego oraz w systemie bankowości internetowej Pl@net. Aktywacja usługi e-korespondencja umożliwia szybkie i bezpieczne otrzymywanie na wskazany adres e-mail wyciągów z rachunków bieżących, zestawień transakcji kartami, potwierdzeń sald na koniec roku czy informacji dotyczących zmian w regulaminach i taryfach.

E-korespondencja jest nie tylko szybsza niż tradycyjne przesyłki pocztowe, ale również bezpieczniejsza, dzięki wykorzystaniu dokumentów w formacie PDF podpisanych certyfikatem elektronicznym, który gwarantuje, że dokument został wygenerowany przez BNP Paribas Bank oraz, że nie został w żaden sposób zmodyfikowany w trakcie przesyłania.

Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców pocztą.

powrót