2009-06-12

Nowa taryfa prowizji i opłat

Informujemy, że od dnia 15 czerwca 2009 r. zmianie ulegają „Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe wykonywane na rzecz osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej)” oraz „Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe wykonywane na rzecz klientów instytucjonalnych (w ramach bankowości detalicznej)”.

Zwracamy uwagę na szczególnie atrakcyjną ofertę cenową w zakresie operacji realizowanych przez nowoczesny system bankowości elektronicznej Planet/BiznesPlanet.

W nowej taryfie znajduje się odniesienie do rozszerzonej oferty będącej rezultatem finalizującego się właśnie procesu połączenia Fortis Banku i Dominet Banku. Pełna oferta będzie dostępna po dniu fuzji prawnej obydwu banków. Więcej informacji dotyczących połączenia Fortis Banku i Dominet Banku przekażemy naszym klientom niebawem w specjalnej przesyłce. Zachęcamy także do odwiedzenia specjalnego serwisu internetowego - www.fortisbank.com.pl/integracja.

Zobacz nowe taryfy prowizji i opłat

Poniżej opis najważniejszych zmian w taryfach dla klientów indywidualnych i klientów SME.

Klienci indywidualni

Klienci korzystający tylko z produktów kredytowych najważniejsze informacje znajdą się w następujących częściach dokumentu:

Zachęcamy do zapoznania się z częścią I Taryfy – „Bankowość bieżąca”, i przeanalizowania jej pod kątem dostosowania do własnych potrzeb rozwiązań pakietowych zawartych w nowej ofercie.

Klienci SME

powrót