2010-09-01

Pomóż przez klik!
Aplikacja charytatywna dla naszych fanów na Facebooku

„Pomóż przez klik” to aplikacja, w której fani profilu BNP Paribas Fortisu na Facebooku mogą jednym kliknięciem pomóc podopiecznym świetlic środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Do wyścigu stanęły świetlice z czterech miast: Krakowa, Łodzi, Szczecina i Wrocławia. Kliknięcie na wybrane miasto sprawia, że użytkownik dokłada 2 zł do puli, którą Fundacja BNP Paribas Fortis przekazuje świetlicy środowiskowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Każda z świetlic musi zgromadzić 1 500 kliknięć, aby otrzymać od fundacji grant w wysokości 3 000 zł. A ta świetlica, która jako pierwsza uzyska wymaganą liczbę kliknięć otrzyma dodatkowo 3 000 zł. Pieniądze świetlice przeznaczą, w miarę potrzeb, na remonty i doposażenie pomieszczeń, oraz materiały do zajęć.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci prowadzi około 350 świetlic środowiskowych dla dzieci w całej Polsce. Fundacja BNP Paribas Fortis i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci już od ponad dwóch lat realizują wspólnie projekty skierowane do podopiecznych świetlic.

Pomóż przez klik w naszej aplikacji na Facebooku 
Odwiedź nasz profil na na Facebooku 
Strona Fundacji BNP Paribas Fortis 


BNP Paribas Fortis | Wypromuj również swoją stronę

powrót