BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Aktualności

ban_fundacja_0710

Fundacja BNP Paribas zaprosiła dzieci z TPD na turniej tenisowy w Katowicach

Drugiego dnia turnieju tenisowego BNP Paribas Katowice Open, podopieczni dwóch świetlic Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Częstochowie mieli okazję odwiedzić katowicki Spodek. Dzieci, oprócz oglądania rozgrywek, spotkały się z zawodniczkami.

Podopieczni ze świetlic środowiskowych w Częstochowie mieli możliwość obejrzenia turnieju BNP Paribas Katowice Open na zaproszenie Fundacji BNP Paribas. Głównym celem wizyty młodych gości z TPD był udział w największym tenisowym wydarzeniu w Polsce. Oprócz zaproszenia na mecz, na dzieci czekały takie atrakcje jak spotkania z gwiazdami sportu, zwiedzanie Spodka, animacje, poczęstunek oraz drobne upominki. Dzieci dzielnie kibicowały i poznawały tajniki tenisa w oczekiwaniu na mecz pokazowy z udziałem m.in. Agnieszki Radwańskiej, Marty Domochowskiej, Marcina Matkowskiego oraz Mariusza Fyrstenberga. – Bardzo nam zależało na zaproszeniu dzieci, które na co dzień nie mają szansy na udział w tego typu dużych zawodach sportowych. Realizując naszą misję działania przeciw wykluczeniu społecznemu, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wizyty, która pozwoliła poznać dzieciom turniej tenisowy od kuchni, min. przez zwiedzanie kortów, spotkania z zawodniczkami czy zabawę – powiedziała Anna Gazda, dyrektor Fundacji BNP Paribas.

BNP Paribas Katowice Open to międzynarodowy kobiecy turniej tenisowy rangi WTA, który odbył się w dniach 8-14 kwietnia 2013 na kortach ziemnych katowickiego Spodka. Wydarzenie zostało określone mianem największego tenisowego turnieju w Polsce w 2013 roku. Patronat honorowy nad turniejem objął premier Jerzy Buzek. Więcej informacji o turnieju na stronie http://www.bnpparibas.pl/katowice-open/.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.