BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się
ban_fyd

Finaliści o FYD

Warszawa, 3 lipca 2008 r.

Pierwsze doświadczenia, pierwsze kontakty z największymi producentami. Do tego pierwsze nagrody za pierwsze projekty. Kiedy opadły emocje po rozstrzygnięciu konkursu Fortis Young Design zapytaliśmy finalistów co o nim sądzą. Oto co nam powiedzieli.

Co Ci dał udział w konkursie Fortis Young Design? 

Magdalena Sikorska
(laureatka głównej nagrody w konkursie Fortis Young Design)
- Najprawdopodobniej już nigdy nie zdarzy nam się taka okazja. Mogliśmy zaprezentować siebie i swój projekt przed tyloma specjalistami jednocześnie. To wspaniale, że oceniali oni nasze pomysły nie tylko od strony wizualnej, projektowej, ale także na podstawie walorów rynkowych. To było doskonałe doświadczenie, które pomoże nam w rozmowach rekrutacyjnych i biznesowych. Myślę, że wszyscy nabraliśmy większej pewności siebie i nie boimy się już pokazywać swoich pomysłów światu.

Tomasz Brzeziński
(laureat nagrody specjalnej ufundowanej przez Fortis Bank Polska)
- Konkurs dał mi przede wszystkim nagrodę specjalną :) Co jeszcze? Chyba na razie jest za wcześnie, aby o tym mówić. Podejrzewam i mam nadzieję, że korzyści z udziału w tym konkursie będą długofalowe. Na pewno przyniósł nam on możliwość kontaktu z przedsiębiorcami. Nawet jeśli nie wyniknie z tego w najbliższym czasie współpraca, to na pewno w przyszłości nie będę już tylko anonimowym projektantem z ulicy.

Jak zmieni się Twoja kariera po tym konkursie?

Marcela Kawka (finalistka)
Program okazał się dla mnie osobiście bardzo owocny. Grupa projektowa Nowy Styl zaproponowała mi współpracę, w ramach której prawdopodobnie odbędzie się staż. Obecnie projektuję dla nich wzory na krzesła sklejkowe.
Ponadto zostałam zaproszona przez Fortis Bank do przetargu na projekt graficzny koszulki z okazji fuzji Fortisu i Dominetu.

Iwona Kosicka (finalistka)
Dostałam tu dobrą lekcję. To nie było łatwe doświadczenie, ale za to bardzo cenne. Osoby, które nie posiadły umiejętności przemawiania i obrony swoich projektów, z pewnością napotkały na trudności. Nikt tego nie uczy i nikt tego nie pokazuje. I to jest błąd. Konkurs to dobra nauka i pierwsze zderzenie z rzeczywistością pracy projektanta.
Dziękuję, za rzetelne uwagi i trafne komentarze Jurorów. Dzięki nim wiem co muszę poprawić. Pełen profesjonalizm.

Co zapamiętasz z FYD?

Magdalena Sikorska (laureatka głównej nagrody FYD)
Na pewno przyjazną atmosferę, która pomogła w opanowaniu stresu.

Małgorzata Hop (finalistka)
Cieszę się, że poznałam wspaniałych ludzi. To mi dało ogromną dawkę energii! Dziękuję za wszystkie dobre słowa i rady jakie usłyszałam. Ogromną nadzieję daje fakt, że istnieje instytucja - a raczej konkretni ludzie, którzy dają szansę i wyciągają rękę. To jest niesamowite :) Dziękuję.

Anna Wachowicz (finalistka)
Miłe przyjęcie i bardzo fajną atmosferę.
Jadąc do IWP nie wiedziałam czego się spodziewać. Byłam pełna obaw. Teraz z przyjemnością wspominam chwile spędzone w Instytucie. Udział w konkursie umożliwił mi spotkanie wielu bardzo interesujących i życzliwych osób, zarówno finalistów Fortis Young Design, jak i organizatorów spotkania.

ban_right_fyd
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.