BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się
ban_fyd

Idea

Mamy projekt na Twój sukces!

Fortis Young Design - od idei do rynkowego sukcesu

Aby widzieć pełną treść strony musisz uaktualnić Flash Player'a Pobierz nowszą wersję.

O projekcie Fortis Young Design mówi Waldemar Leszczyński, rzecznik prasowy Fortis Bank PolskaW globalizującej się gospodarce, w której dostępność technologii wyrównuje się, a produkty i usługi coraz bardziej się do siebie upodabniają, o sukcesie rynkowym zaczyna decydować ludzka kreatywność.

Fortis Bank wspólnie z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego stworzył program Fortis Young Design, którego celem jest łączenie nowych idei i unikalnych projektów z potrzebami i możliwościami świata biznesu.

Program pozwoli młodym projektantom na rozwijanie warsztatu przy jednoczesnym zrozumieniu wymagań i realiów rynkowych oraz zapewni przedsiębiorcom dostęp do zupełnie nowych koncepcji i rozwiązań, które dziś często decydują o przewadze konkurencyjnej.

Fortis Young Design jest elementem długofalowych działań edukacyjnych Fortis skierowanych do przedsiębiorców, których celem jest zapewnienie im narzędzi do ciągłego podnoszenia konkurencyjności na rynku i realizowania celów biznesowych.

Program wpisuje się w misję Fortis Banku Polska, zgodnie z którą bank na każdym szczeblu swojej działalności inicjuje i wspiera takie rozwiązania, które pomagają klientom osiągać długoterminową pomyślność finansową.

Dodatkowe informacje na stronach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego:
http://www.iwp.com.pl/fyd

Patroni medialni:

      

ban_right_fyd
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.