BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

BNP Paribas Bank otrzymał The Champ Awards za wspieranie polskiego tenisa

BNP Paribas Bank Polska – wieloletni sponsor tenisa - otrzymał nagrodę w konkursie polskich kampanii sportowych: The Champ Awards, za wyróżniający się wkład w polski sport.

11 lutego w siedzibie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w I Edycji The Champ Awards. Nominowani w 12 kategoriach to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby, organizacje, które swoją postawą, wynikami i sukcesami wytyczyli nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce.
BNP Paribas Bank Polska otrzymał nagrodę w kategorii „Wyróżniająca się kontrybucja w polski sport”, w której rywalizował z Bankiem Pekao SA, Miastem Gdańsk oraz PGNiG.

BNP Paribas został wyróżniony szczególnie za wkład w rozwój polskiego tenisa. Bank jest coraz silniej obecny w Polsce i polskim tenisie. W ubiegłym roku mieliśmy w Polsce okazję trzykrotnie kibicować polskiej drużynie w rozgrywkach Davis Cup by BNP Paribas. Aktualnie polscy tenisiści awansowali do I Grupy Strefy Euro-afrykańskiej i już wkrótce zapewnią kibicom kolejne emocje w meczach z RPA. Grupa BNP Paribas jest sponsorem tytularnym Pucharu Davisa, największych na świecie międzynarodowych zawodów tenisowych drużyn męskich, od ponad 10 lat. W tym roku BNP Paribas Bank Polska został także sponsorem dużego, międzynarodowego turnieju rangi WTA – BNP Paribas Katowice Open. W ubiegłym roku bank był sponsorem strategicznym turnieju ITF Men’s Circuit w Bydgoszczy oraz sponsorem tytularnym turnieju kadetów BNP Paribas Tomaszewski Cup. Bank angażuje się także w turnieje tenisowe integrujące polskie środowisko biznesowe: Business Cups.

Grupa BNP Paribas, związana z tenisem od 40 lat, jest największym sponsorem tego sportu na świecie. Związek BNP Paribas i tenisa to jednak dużo więcej niż sponsoring – to trwały element budujący wizerunek marki BNP Paribas na całym świecie i prawdziwa pasja do sportu, który stał się częścią tożsamości marki. Grupa angażuje się w rozwój tenisa, jako dyscypliny sportowej i to na wszystkich poziomach: rozgrywek profesjonalnych, amatorskich, juniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Założeniem i ideą przedsięwzięcia „The Champ Awards – polskie kampanie sportowe” jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem w celu zwiększenia nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy znacząco przyczynili się do promocji sportu i rekreacji. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest agencja marketingu sportowego ABK Sport.

 

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.