BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

BNP Paribas po raz kolejny laureatem rankingu najlepszych banków dla MŚP „Forbesa”

BNP Paribas Bank zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych banków dla MŚP „Forbesa”, miesięcznika wyróżniającego co roku instytucje najlepiej spełniające wymogi polskich przedsiębiorców. Drugie miejsce w zestawieniu w 2013 roku i wysokie noty w poszczególnych kategoriach potwierdzają atrakcyjność i jakość oferowanych przez bank rozwiązań. Redakcja doceniła przede wszystkim ciągłe poszerzanie oferty, w tym także solidne rozwiązania kredytowe oraz przystępne cenowo konto dla sektora MŚP, które jest jednym z najtańszych na rynku. Przyznana nagroda pokazuje, że oferta BNP Paribas Banku dla firm jest niezmiennie konkurencyjna i odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. Bank konsekwentnie wspomaga rozwój swoich klientów. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest wchodząca właśnie na rynek nowa oferta kredytowa dla mikrofirm.

Ranking najlepszych banków dla firm to coroczne zestawienie, w którym miesięcznik „Forbes” ocenia ofertę polskich banków skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. W rankingu „Forbesa” można zdobyć osiem gwiazdek: trzy za najtańszy koszyk usług, po dwie za oferty lokat i kredytów. Jedną gwiazdką dodatkowo doceniono banki, które miały najlepsze parametry jakościowe, pod warunkiem, że odpowiedziały na wszystkie pytania miesięcznika. W tegorocznym rankingu BNP Paribas Bank Polska uzyskał cztery gwiazdki. Zestawienie objęło 26 największych banków działających w Polsce.

Jest to już kolejna nagroda, jaką redakcja „Forbesa” przyznaje usługom BNP Paribas Banku. Statuetkę Najlepszy Bank dla Firm bank otrzymał również w 2008, 2011 oraz 2012 roku.
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.