BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

BNP Paribas pożądanym pracodawcą!

BNP Paribas Bank Polska SA zajął II miejsce w badaniu „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2013”

„Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2013” to ranking wskazujący najlepiej postrzeganych pracodawców w Polsce w 12 różnych branżach. We wtorek, 26 listopada, podczas Międzynarodowego Kongresu Rekrutacji i HR, który odbył się w Warszawie, ogłoszono wyniki czwartej edycji badania, które powstaje na podstawie opinii specjalistów i menedżerów z całego kraju.

BNP Paribas Bank Polska SA zajął II miejsce w kategorii „Bankowość, Ubezpieczenia i Instytucje Finansowe”. Badanie "Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2013" zostało przeprowadzone przez Business Centre Club oraz Antal International Executive Recruitment.
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.