BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Złoty Spinacz dla BNP Paribas Banku

BNP Paribas Bank Polska otrzymał główną nagrodę w prestiżowym konkursie na najlepsze kampanie PR w Polsce “Złote Spinacze 2013” w kategorii komunikacja wewnętrzna.

Podczas gali rozdania nagród, która odbyła się 6 grudnia 2013 r. bank otrzymał najwyższe wyróżnienie “Złotego Spinacza” w kategorii “Komunikacja wewnętrzna” za projekt “Porozmawiajmy o kampanii”. Projekt miał na celu poinformowanie pracowników firmy w ciekawy i angażujący sposób o działaniach reklamowych banku prowadzonych pod hasłem “Porozmawiajmy o Twoich planach”. Wśród pomysłów docenionych przez jury były akcje teaserowe nawiązujące do głównego przekazu kampanii, nietypowe mailingi, infografika, specjalne sekcje w intranecie, konkursy, w których pracownicy mogli wygrać dzień na planie kręcenia spotu reklamowego, wywiad z reżyserem spotów czy wreszcie making off z pozdrowieniami od aktorów i reżysera specjalnie dla pracowników banku.

Konkurs “Złote Spinacze”, organizowany przez Związek Firm Public Relations w Polsce odbywał się w tym roku juz po raz jedenasty. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych i najbardziej kreatywnych projektów PR w Polsce. Konkurs kierowany jest do agencji PR, działów PR i komunikacji firm oraz instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. W skład 51-osobowego jury weszli eksperci i przedstawiciele świata PR, mediów, biznesu oraz innych opiniotwórczych organizacji. Partnerem merytorycznym audytującym konkurs jest firma KPMG. W tym roku o statuetki w 28 kategoriach walczyło aż 81 nominowanych projektów.

To już drugi “Złoty Spinacz” dla BNP Paribas. W 2010 roku bank otrzymał statuetkę, również w kategorii “Komunikacja wewnętrzna” za projekt związany z integracją z Dominet Bankiem.
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.