BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Karta debetowa BNP Paribas MasterCard zdobyła tytuł „Najładniejszej polskiej karty 2014 roku”

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 26 listopada podczas Polskiej Kartowej Gali w ramach siódmej edycji konferencji Central European Electronic Card Warsaw 2014.

„Najładniejszą polską kartę 2014 roku” w kategorii Nagroda Publiczności przyznano karcie, która otrzymała najwięcej głosów internautów. Każdy z uczestników mógł oddać tylko raz swój głos na wybraną kartę spośród 28 zgłoszonych w konkursie. W anonimowym głosowaniu przez internet oddano łącznie 12 tys. głosów.

Konferencja Central European Electronic Card Warsaw jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla rynku kartowego w Polsce – każdego roku goście z całego świata mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych poświęconych problematyce kart płatniczych.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.