BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Nagroda EFFIE dla "Mariana"

Kampania reklamowa kredytu inwestycyjnego pod dotacje "Marian" Fortis Banku została wyróżniona prestiżową nagrodą EFFIE - najważniejszą nagrodą w branży reklamowej przyznawaną za efektywność kampanii reklamowych.

W konkursie, którego wyniki zostały ogłoszone 24 października 2005 roku, w kategorii usługi finansowe "Marian" uzyskał brązowe EFFIE 2005. Takie same statuetki otrzymały kampanie reklamowe kredytów hipotecznych Pekao SA oraz kredytów samochodowych GE Money Bank. Złote i srebrne wyróżnienia w tej kategorii nie zostały przyznane.

Jury konkursu nagradza kampanie za efekty rynkowe tzn. wzrost sprzedaży, wzrost udziału w rynku, wzrost rozpoznawalności marki itd. Reklamy, które zdobywają statuetki EFFIE wyróżniają się umiejętnym łączeniem kilka najważniejszych dla marketingu dyscyplin: planowania strategicznego, badań rynku, planowania i zakupów mediów i kreacją.

EFFIE to jeden z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych. Po raz pierwszy został zorganizowany 1968 roku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Jest to jedyny konkurs, który nagradza efekty rynkowe kampanii reklamowych. Polską edycję konkursu EFFIE (jedną z 23 na świecie) od 1999 roku organizuje Stowarzyszenie Agencji Reklamowych w Polsce (SAR).

Parkiet

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.