BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Fortis najlepszym bankiem dla biznesu

Dobry rachunek dla firm powinien być niedrogi, mieć wysokie oprocentowanie i zapewniać szybki dostęp do taniego kredytu. Redakcja miesięcznika Forbes wybrała bankowe oferty, najlepiej dopasowane do potrzeb małych i średnich firm. Fortis Bank zajął w tej kategorii pierwsze miejsce.

Forbes już po raz trzeci wybrał najlepsze banki dla małych i średnich firm. Redakcja w rankingu oceniała takie kategorie jak: koszt prowadzenia rachunku, jego oprocentowanie, ofertę depozytową i kredytową. Jak pisze redakcja Forbesa: Liderzy zestawienia to banki atrakcyjne nie tylko dla mikrobiznesu liczącego każdą złotówkę, ale również dla firm średniej wielkości, które coraz częściej potrzebują czegoś więcej niż zestaw podstawowy i sięgają po zaawansowane produkty, takie jak leasing, faktoring czy hedging.

Wyniki rankingu zostały opublikowane w październikowym wydaniu miesięcznika Forbes.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.