BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Nagroda Effie dla kampanii reklamowej Fortis Banku

Kampania „Bierz od życia podwójnie”, reklamująca polisę CzystyZysk otrzymała brązową statuetkę Effie Awards 2009 – przyznawaną za skuteczność kampanii reklamowych.

Nagroda dla kampanii przyznana została w poniedziałek 26 października, podczas uroczystej gali w warszawskiej Filharmonii Narodowej. W kategorii usługi finansowe, okazała się najskuteczniejsza obok nagrodzonych srebrem działań banku BZ WBK.

Kampania Fortis Banku, reklamująca polisę CzystyZysk realizowana była w prasie, radiu, największych portalach internetowych oraz na outdoorze. W mediach tradycyjnych trwała od 10 do 25 kwietnia 2008 roku, a po tym terminie była kontynuowana w internecie. W komunikacji podkreśliliśmy najlepsze oprocentowanie na rynku czyli 7,5 proc. oraz ofertę atrakcyjnego, potencjalnego zysku. Kampanii towarzyszyła loteria, w której każdy klient, który założył polisę CzystyZysk na 12 miesięcy między 14 kwietnia a 30 czerwca 2008 r., mógł podwoić swój zysk. Media do kampanii zaplanował dom mediowy Mediaedge.

Effie to jeden z najważniejszych na świecie konkursów branży komunikacji marketingowej, w którym oceniany jest głównie efekt rynkowy kampanii. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1968 r. w Nowym Jorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Nagrody przyznawane są co roku za najefektywniejsze kampanie reklamowe i działania marketingowe. W Polsce konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, w tym roku odbyła się jego 10. edycja.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.