BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Nagrody

Złote Spinacze 2009 dla Fortis Banku za komunikację wewnętrzną integracji

Fortis Bank wraz ze wspierającą go agencją Euro RSCG Sensors otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie Złote Spinacze za komunikację wewnętrzną związaną z integracją z Dominet Bankiem. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród w hotelu InterContinental Fortis Bank otrzymał nagrodę w kategorii komunikacja wewnętrzna oraz wyróżnienie w kategorii komunikacja antykryzysowa i/lub komunikacja kryzysowa. Do konkursu zgłoszone zostały zewnętrzne i wewnętrzne działania komunikacyjne związane z integracją Fortis Banku Polska i Dominet Banku. W rywalizacji udział wzięło w sumie 131 zgłoszeń w 15 kategoriach.

Złote Spinacze to konkurs na najlepsze projekty PR, organizowany od siedmiu lat przez Związek Firm Public Relations. Jest on kierowany do agencji PR, działów PR i komunikacji firm i instytucji, organów samorządowych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce.

Więcej informacji na stronach Związku Firm Public Relations: 
Złote Spinacze 2009. Kto ma szansę na statuetkę?
Konkurs Złote Spinacze rozstrzygnięty

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.