BNP Paribas
logowanie
 


Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Dla Klientów
dawnego Sygma Bank

Sygma Online
 

zaloguj się


Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się


Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

We are tennis

ban_we_are_tennis

www.wearetennis.com

 

BNP Paribas Bank Polska za wspieranie polskiego tenisa otrzymał tytuł „Gold Champ” podczas I-szej edycji The Champ Awards - konkursu polskich kampanii sportowych The Champ Awards. Więcej >>

 

 

Jesteśmy częścią tego sportu

Niewiele jest na świecie przykładów tak długotrwałych związków marek z dyscyplinami sportu jak prawie czterdziestoletni mariaż BNP Paribas z tenisem. To dużo więcej niż sponsoring – to trwały element budujący wizerunek marki BNP Paribas na całym świecie i prawdziwa pasja do sportu, który stał się częścią tożsamości marki grupy. Dzięki tej pasji, polscy fani tenisa mogą oglądać na żywo najlepsze polskie rakiety jak Agnieszka Radwańska, Michał Przysiężny czy Łukasz Kubot - pierwszy Polak, który po Wojciechu Fibaku przekroczył magiczną 50tkę w rankingu ATP.

Pasja ta jest także okazją do budowania marki BNP Paribas w Polsce. Długotrwała więź BNP Paribas z tenisem ma ogromne znaczenie dla budowania wizerunku i strategii banku. To sport elegancki, oparty na idei fair play, a zarazem uniwersalny, bo gra się w niego na całym świecie i wszędzie na tych samych jasnych i przejrzystych zasadach. Ponadto, tenis wciąż kojarzy się jako „sport dla dżentelmenów” - sponsoring takiej dyscypliny doskonale wpisuje się w strategię budowania wizerunku BNP Paribas jako banku dla aspirujących klientów.

Wszystko zaczęło się przypadkiem. W roku 1973 Francuska Federacja Tenisowa zamierzała zbudować loże dla honorowych gości Turnieju Rolanda Garrosa. Z propozycją finansowania tego przedsięwzięcia FTF zwróciła się do BNP Paribas. W ciągu kolejnych lat grupa – jako główny partner federacji – angażowała się w rozwój tej dyscypliny we Francji i na świecie, a dziś jest oficjalnym partnerem związków tenisowych w Norwegii i Wielkiej Brytanii.

Od tamtej pory grupa sukcesywnie wspiera rozwój tej dyscypliny sportu najpierw we Francji, a potem na skalę międzynarodową. Dziś BNP Paribas angażuje się w najbardziej prestiżowe turnieje zawodowe, rozgrywki juniorów i dzieci, wspiera kluby tenisowe oraz turnieje na wózkach.

Sponsoring BNP Paribas:

1973 French Open – Paryż
1986 BNP Paribas Masters – Paryż
1991 Bank of the West Classic – Stanford
2001 Davis Cup BNP Paribas
2001 organizacja Fete le Mur
2005 Fed Cup BNP Paribas
2005 Masters Series Monte Carlo – Monako
2007 Internazionali BNL d’Italia – Rzym
2009 BNP Paribas Open – Indian Wells
2009 Grand Prix Hassan II – Casablanca
2009 Aegon Championships – Queen’s / Londyn
2009 NEC Wheelchair Tennis Tour & Invacare World Team Cup (rozgrywki niepełnosprawnych)
2010 BNP Paribas Zurich Open – Zurych

Infolinia - czynna 24/7

801 321 123

+48 22 566 99 99
Formularz
kontaktowy
Wyślij
email
Placówki
i bankomaty
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.