BNP Paribas
logowanie
 

Dla Klientów dawnego BGŻ

eBGŻ

 
zaloguj się
Platforma
Finansowa
dla Firm
zaloguj się
Zlecenia giełdowe zaloguj się Załóż rachunek

Portfele

Sprawdź
wartość
portfela
zaloguj się

Dla Klientów dawnego BNP Paribas

PL@NET

 
zaloguj się
BiznesPL@NET

 
zaloguj się

Zrealizowane projekty

ban_fundacja_0710
2007-12-18

Święta z Fundacją Fortis

Koniec roku to czas życzeń i obdarowywania się prezentami. W tym specjalnym czasie Fortis Foundation Polska przygotowała dla podopiecznych ze Świetlic Środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci kilka atrakcji.

W Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy oraz Bielsku-Białej na przełomie listopada i grudnia odbyło się w sumie 11 spotkań, w których uczestniczyło blisko 700 osób.

Dzieci obejrzały przedstawienia teatralne, a po spektaklach spotkały się ze Świętym Mikołajem, który  obdarował je prezentami.

W wybranych miastach w muzeach etnograficznych, dzieci spotkały się z seniorami na warsztatach plastycznych, podczas których przygotowali wspólnie tradycyjne ozdoby choinkowe. Były anioły ze słomy, świąteczne kartki wyklejanki, ozdoby z bibuły i z papieru. Na koniec wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu by przez chwilę posłuchać kolęd, posilić się po wspólnej pracy i cieszyć z otrzymanych upominków świątecznych.
 
Uśmiechnięte buzie są największą nagrodą dla organizatorów.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spełnimy jeszcze więcej dziecięcych marzeń.

Wszystkie te wydarzenie nie odbyłyby się bez aktywnego wsparcia Wolontariuszy - Pracowników Fortis Bank Polska SA, którzy w tym szczególnym czasie stali się pomocnikami Świętego Mikołaja. Ich entuzjazm, zaangażowanie i pomoc sprawiły, że prezenty dotarły na czas do naszych milusińskich. Serdecznie Wam dziękujemy!

Góra: lewa - Fot. D. Szałaśny, prawa - Fot. J. Scherer
Dół: lewa - Fot. M. Stelmach, prawa - Fot. M. Stelmach

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.