Aktywacja Bankowości Mobilnej Mobile Pl@net, dla systemu Android/iOS


POBRANIE APLIKACJI


Aplikację BGŻ BNP Paribas Mobile Pl@net możesz pobrać bezpośrednio na swoje urządzenie.
W tym celu:
  • otwórz w urządzeniu aplikację Sklep Google Play/App Store
  • wyszukaj aplikację po nazwie "BGŻ BNP Paribas Mobile Pl@net".

URZĄDZENIE MOBILNE: Aplikacja Mobile Pl@net


Po pobraniu aplikacji zainstaluj ją na swoim urządzeniu a następnie uruchom (aplikacja wyświetli ekran startowy).

Aby w pełni korzystać z aplikacji należy posiadać rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Możesz go założyć w dowolnej chwili bezpośrednio z poziomu aplikacji (pasek „Zostań klientem”) lub TUTAJ.

Aby zapoznać się z funkcjami aplikacji bez aktywacji skorzystaj z ikony „Demo”, która znajduje się na drugiej części Pulpitu.
AKTYWACJA APLIKACJIPo instalacji aplikacji na smartfonie oraz jej uruchomieniu należy wybrać ikonę „Zaloguj”. Na ekranie aplikacji zostanie zaprezentowany komunikat informujący o konieczności jej aktywowania. Aby rozpocząć proces aktywacji wybierz przycisk „Aktywuj”. Jeśli w danym momencie nie chcesz lub nie możesz aktywować systemu, wybierz przycisk „Pomiń”. Wybranie tego przycisku będzie powodować powrót do ekranu startowego aplikacji.

Rozpoczęcie procesu aktywacji to podanie loginu do systemu Bankowości Internetowej Pl@net i przejście do następnego ekranu, gdzie należy odpowiedzieć na losowo wybrane pytanie weryfikujące, które pozwala zidentyfikować cię jako klienta.

Po podaniu prawidłowej odpowiedzi następuje moment generowania kodu parowania dla aplikacji.
Po naciśnięciu przycisku „Generuj Kod” w przeciągu około dwóch minut na numer telefonu komórkowego, podanego przez ciebie jako właściwy dla odbierania SMSów od banku, oddzwania automat podając kod.
Kod parowania składa się z 6 cyfr i jest ważny przez 5 minut.

Po wpisaniu w aplikacji kodu parowania następuje przejście do ekranu, gdzie definiowany jest PIN. Będziesz go potrzebować aby zalogować się do aplikacji oraz do autoryzacji operacji bankowych. Na koniec następuje wyświetlenie stosownej informacji o wyniku procesu aktywacji.
< Powrót Nota prawna © 2015 Bank BGŻ BNP Paribas S.A.