Warto nadać IT nowy kierunek

Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Stale staramy się rozwijać i zapewniać odpowiednią jakość usług informatycznych zarówno naszym Klientom, jak i ponad 7000 pracowników naszego Banku.

Możesz być odpowiedzialny za:

  • hurtownię danych
  • zarządzanie aplikacjami
  • programowanie
  • sieć LAN/WAN
  • firewall
  • storage
  • bazy danych: DB2, Oracle, SQL
  • testy aplikacji
  • wsparcie użytkowników
  • i wiele innych

Technologie:

  • Znasz takie firmy jak: Apple, Google, Microsoft, Oracle, ABB, CCI, Ultimus, Uniteam? – My współpracujemy z nimi na co dzień w ramach międzynarodowych projektów.
  • Nie tylko wykorzystujemy najnowsze narzędzia informatyczne, ale również współtworzymy nowe rozwiązania. Automatyzacja deploymentu, anonimizacja danych, Big Data, automatyzacja testów, robotyzacja i wiele innych rozwiązań, które pozwalają działać szybciej i lepiej – dla Klienta.
  • Współpracujemy z największymi dostawcami infrastruktury IT w Polsce i na świecie, np. : IBM, Oracle, Cisco, Microsoft, DELL EMC, HPE, VMware, Citrix, CheckPoint, F5.
  • Z nami możesz współtworzyć oprogramowanie wykorzystywane w międzynarodowym środowisku.

Jeśli chcesz:

Mieć realny wpływ na funkcjonowanie całego Banku

Widzieć jak Twoje działania przekładają się na efekty w realnym świecie finansów

Samodzielnie wybierać zakres zadań, zgodnie z założeniami SCRUM

Trafić do zgranego teamu nastawionego na rozwój

Otrzymać pakiet świadczeń dodatkowych i konkurencyjne wynagrodzenie

Mieć możliwość podejmowania własnych inicjatyw dotyczących rozwoju aplikacji

Pracować w międzynarodowym środowisku

Jeśli chcesz tworzyć nowe rozwiązania i lubisz programować zapraszamy do  developmentu. Możesz rozwinąć swoją wiedzę w popularnych językach programowania, ale również poznać te mniej znane dedykowane dla mainframe.

Masz doświadczenie w pisaniu dziesiątek tysięcy linii kodu, w tworzeniu oprogramowania, ale wolisz projektować rozwiązania niż kodować, to zapraszamy do działu projektowania systemów.

Jeśli lubisz spojrzeć okiem planisty na całą infrastrukturę i dbać o jej rozwój, to dział architektów jest miejscem dla Ciebie.

Jeśli Twoją pasja jest dbałość o jakość rozwiązań, może zainteresuje Cię praca koordynatora testów lub testera.

Jeśli lubisz czuwać nad tym, aby wszystko dobrze działało, lubisz szybko reagować, sprawdzisz się w dziale administracji systemami.

Do działań Pionu IT nie należy wyłącznie utrzymanie systemu Banku i pilnowanie, by wszystko prawidłowo działało. Jest to obszar, który także wpływa i będzie wpływał w jeszcze większym stopniu na rozwój całego Banku. To, co obecnie jesteśmy w stanie wymyśleć dla Klienta to nie tylko nowe produkty bankowe, ale również sprzedaż tych im znanych, opakowanych w nową technologię i dostosowanych do zmieniających się potrzeb nabywców. W tym procesie konieczna jest ścisła współpraca IT z biznesem i precyzyjne rozumienie potrzeb wszystkich ze stron.

Małgorzata Dąbrowska, Dyrektor Programów Transwersalnych IT, Pion IT

Widzisz się w centrum dowodzenia Banku?