Bank zmieniającego się świata
Oferta

Zamów rozmowę z doradcą

Kredyty gotówkowe

Kredyt Gotówkowy

Kredyt Happy EndNowość

Happy End dla Twoich planów! Specjalne warunki kredytu gotówkowego do 30 tys. zł.

 • oprocentowanie stałe tylko 4,40% w skali roku (RRSO 9,67% dla reprezentatywnego przykładu)
  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,67% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 15 753 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 915,56 zł, oprocentowanie stałe 4,4% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 162,56 zł (w tym: prowizja 1 559,55 zł, odsetki 1 603,01 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 402,46 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 lutego 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.
 • ostatni rok bez odsetek dla kredytów zawieranych na okres od 2 lat, jeśli spełnisz warunki Promocji
  Jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego „Ostatni rok bez odsetek” w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. – edycja II („Regulamin”), oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie pełnego wniosku kredytowego do dnia 14 maja 2017 roku, przystąpienie do promocji, zawarcie w Oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego (w ramach umowy o kredyt gotówkowy i kartę kredytową) na okres od 24 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są w Oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.
 • wnioski o kredyt można składać do 14 maja 2017 r.
   

Koszt kredytu/Nota prawna

oprocentowanie stałe 4,40%

w skali roku (RRSO 9,67% dla reprezentatywnego przykładu)

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Kredyt Gotówkowy

Kredyt Gotówkowy

Spełniaj marzenia z wygodnym kredytem dla Ciebie! Możesz otrzymać do 200 tys. na dowolny cel.

 • oprocentowanie już od 4,99% w skali roku (RRSO 9,43% dla reprezentatywnego przykładu)1
  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 37 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 50 230,88 zł, oprocentowanie stałe 5,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 12 630,88 zł (w tym: prowizja 3 722,40 zł, odsetki 8 908,48 zł), 80 miesięcznych rat równych w wysokości 627,88 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11 kwietnia 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Oprocentowanie stałe 4,99% w skali roku dotyczy kredytu w kwocie min. 100 000 zł. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są w Oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Kredyt gotówkowy jest oferowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 • ostatni rok bez odsetek, jeśli spłacasz kredyt terminowo i spełnisz warunki Promocji2
  Jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego „Ostatni rok bez odsetek” w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.- edycja II („Regulamin”), oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie pełnego wniosku kredytowego w terminie od dnia 1 lutego 2017 roku do dnia 14 maja 2017 roku, przystąpienie do promocji, zawarcie w Oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego (w ramach umowy o kredyt gotówkowy i kartę kredytową) na okres od 24 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są w Oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Kredyt gotówkowy jest proponowany przez Bank łącznie z kartą kredytową.
 • wstępna decyzja kredytowa przez telefon3
  Wstępna decyzja kredytowa przez telefon jest możliwa w przypadku, gdy klient zdecyduje się na złożenie wniosku przez telefon. 

oprocentowanie stałe od 4,99%

w skali roku (RRSO 9,43% dla reprezentatywnego przykładu)

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt Konsolidacyjny

Zamień stare kredyty na jeden kredyt konsolidacyjny​1

Kredyt konsolidacyjny to kredyt gotówkowy oferowany przez Bank razem z kartą kredytową, przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy, nie związanych z finansowaniem działalności gospodarczej, z tytułu kredytów/pożyczek gotówkowych, kredytów ratalnych, kredytów samochodowych (z wyłączeniem kredytów mieszkaniowych/pożyczek hipotecznych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów w rachunku bankowym oraz kart kredytowych) z możliwością dodatkowego sfinansowania potrzeb własnych Kredytobiorcy.
 • jedna wygodna rata
 • dodatkowe środków na dowolny cel
 • ostatni rok bez odsetek, jeśli spłacasz kredyt terminowo i spełnisz warunki Promocji2
  Jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego „Ostatni rok bez odsetek” w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. – edycja II („Regulamin”), oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie pełnego wniosku kredytowego w terminie od dnia 1 lutego 2017 roku do dnia 14 maja 2017 roku, przystąpienie do promocji, zawarcie w Oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego (w ramach umowy o kredyt gotówkowy i kartę kredytową) na okres od 24 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem.
 • oprocentowanie od 4,99% w skali roku dla kredytów od 100 tys. zł (RRSO 9,43% dla reprezentatywnego przykładu)3
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 37 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 50 230,88 zł, oprocentowanie stałe 5,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 12 630,88 zł (w tym: prowizja 3 722,40 zł, odsetki 8 908,48 zł), 80 miesięcznych rat równych w wysokości 627,88 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11 kwietnia 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Oprocentowanie stałe 4,99% w skali roku dotyczy kredytu w kwocie min. 100 000 zł. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są w Oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Kredyt konsolidacyjny jest oferowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

od 4,99%

w skali roku dla kredytów od 100 tys. zł
(RRSO 9,43% dla reprezentatywnego przykładu)

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
iGotówka

iGotówkaOnline

Wygodny kredyt ze wstępną decyzją online. Kredyt do 10 tys. zł możesz otrzymać w całości bez wychodzenia z domu, powyżej 10 tys. zł (do 120 tys. zł) dopełniasz formalności w oddziale.

 • ostatni rok bez odsetek, jeśli spłacasz kredyt terminowo i spełnisz warunki zawarte w Regulaminie Promocji
  Kredyt jest udzielany na podstawie Umowy kredytu gotówkowego przez Internet. W przypadku gdy kredyt jest udzielany na okres od 24 miesięcy i jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego przez Internet "Ostatni rok bez odsetek" - edycja II w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. ("Regulamin"), oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie przez stronę www.igotowka.pl pełnego wniosku kredytowego w terminie od dnia 1 lutego 2017 roku do dnia 14 maja 2017 roku, przystąpienie do promocji i zawarcie przez Internet lub w Oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego na okres od 24 do 84 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są na stronie www.igotowka.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.
 • oprocentowanie już od 4,4% w skali roku (RRSO 10,03% dla reprezentatywnego przykładu)2
  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,03%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5400 zł, całkowita kwota do zapłaty 6672,76 zł, oprocentowanie stałe 4,40% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1272,76 (w tym: prowizja 646,60 zł, odsetki 630,16 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 53 miesięczne równe raty w wysokości po 125,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.02.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.
 • do 10 tys. zł możliwość uzyskania kredytu online

od 4,4%

RRSO 10,03% dla reprezentatywnego przykładu

Produkt dostępny:Online
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy

Kredyt samochodowy

Kredyt Samochodowy

Kredyt Samochodowy

Weź kredyt samochodowy z oprocentowaniem 4,40%. Kredyt na samochód osobowy lub ciężarowy, motocykl, skuter, quad ... a nawet jacht.

 • kwota kredytu do 500 tys. zł
 • okres kredytowania do 5 lat (minimalny okres: 5 miesięcy)
 • na pojazd nowy lub używany

 

Koszt kredytu/Nota prawna

4,40%

w skali roku (RRSO 9,55% dla reprezentatywnego przykładu)

Produkt dostępny:OddziałyPartnerzy
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy

Kredyty ratalne

Kredyt ratalny w sklepach internetowych

Kredyt ratalny w sklepach internetowych

Cenisz wygodę zakupów w internecie? Skorzystaj z wygodnego rozwiązania dostępnego w e-sklepach współpracujących z Bankiem!

 • wniosek kredytowy wypełniasz online – bez wychodzenia z domu
 • sam decydujesz o wysokości raty
 • bez wymogu wpłaty własnej

od 0%

Produkt dostępny:Partnerzy
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Kredyt ratalny w sklepach tradycyjnych

Kredyt ratalny w sklepach tradycyjnych

Wolisz spłacać niższe kwoty w dłuższym okresie niż nadwyrężać domowy budżet? Skorzystaj z kredytu ratalnego dostępnego w sklepach współpracujących z Bankiem!

 • szybka decyzja kredytowa
 • atrakcyjne oprocentowanie wybranych opcji kredytowych
 • przejrzyste warunki wnioskowania o kredyt ratalny

od 0%

Produkt dostępny:Partnerzy
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny z niską marżą

Kredyt hipoteczny z niską marżąPolecane

Myślisz o kredycie hipotecznym, ale odstraszają Cię wysokie koszty? Mamy idealną odpowiedź na Twój problem!

 • bogaty pakiet ubezpieczeń
 • spłata w ratach równych lub malejących
 • nawet 0 zł prowizji za udzielenie kredytu

marża od 1,75%

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem wkładu własnego

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem wkładu własnego

Marzysz o własnym M? Sprawdź, czy możesz skorzystać z dofinansowania rządowego

 • bogaty pakiet ubezpieczeń
 • możliwość wyboru stawki referencyjnej
 • karencja w spłacie kredytu

marża od 1,75%

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Pożyczka na remont i wyposażenie

Pożyczka na remont i wyposażenie

Marzy Ci się nowoczesna kuchnia lub bajeczny pokój dla dziecka? Weź pożyczkę na remont i wyposażenie!

 • korzystna miesięczna rata – dobrana tak, aby nie obciążyć domowego budżetu
 • elastyczny okres spłaty – dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta
 • dowolny cel związany z remontem lub wyposażeniem

5,43% w skali roku

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy
Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

Masz niezrealizowane plany, od dawna odkładane zakupy lub wymarzone wakacyjne wyjazdy? Najwyższy czas je zrealizować!

 • kwota od 50 tys. zł do 500 tys. zł
 • okres spłaty od 12 miesięcy do 20 lat
 • raty równe lub malejące

marża od 3,70%

Produkt dostępny:Oddziały
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Rozwiń