Bank zmieniającego się świata
Oferta
iGotówka

Kredyt online do 10 000 zł

Ostatni rok bez odsetek1
Oprocentowanie już od 4,4%2
(RRSO 10,03% dla przykładu reprezentatywnego)

Złóż wniosek
Produkt dostępny:
Online

dlaczego warto wziąć iGOTÓWkę

Wstępna decyzja kredytowa od razu po wysłaniu wniosku. Do 14 maja 2017 r. iGotówka w promocji „Ostatni rok bez odsetek”1 – edycja II!
Kredyt do 10 tys. zł przyznawany jest w całości online. Wniosek internetowy możesz złożyć do kwoty 120 tys. zł. Procedurę kredytową powyżej 10 tys. zł dokończysz w oddziale.

Jak otrzymać igotówkę w 4 prostych krokach

1
Obliczasz ratę w kalkulatorze

Obliczasz ratę w kalkulatorze

Z łatwością dopasujesz warunki kredytu do swoich potrzeb oraz możliwości

Zobacz koszt kredytu

2
Składasz wniosek o kredyt

Składasz wniosek o kredyt

Wypełniasz wniosek online. Od razu otrzymujesz wstępną decyzję kredytową. Jeśli jest pozytywna, dołączasz zeskanowane dokumenty potwierdzające dane wprowadzone we wniosku. Kredyt udzielany jest w oparciu o ostateczną decyzję kredytową podjętą na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji i dokumentów.

Złóż wniosek

3
Dopełniasz formalności elektronicznie lub w oddziale

Dopełniasz formalności elektronicznie lub w oddziale

Dokonujesz przelewu weryfikacyjnego w przypadku kredytu online. Powyżej 10 tys. zł podpisujesz umowę kredytową w oddziale

4
Otrzymujesz pieniądze na swoje konto

Otrzymujesz pieniądze na swoje konto

Spełniasz marzenia dzięki bezpiecznemu kredytowi online.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy mogę wykupić ubezpieczenie do kredytu?

  Tak. Wnioskując o kredyt do 120 000 zł, masz możliwość wyboru oferty:

  • bez ubezpieczenia
  • z ubezpieczeniem

  Dla kredytu do 10 000 zł masz możliwość wyboru ubezpieczenia na wypadek śmierci, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz w zależności od źródła dochodu ubezpieczonego czasowej niezdolności do pracy albo utraty pracy lub pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – stawka wynosi 6,99% jest  liczona od miesięcznej raty kredytu.

  Dla kredytu powyżej 10 000 zł masz możliwość wyboru ubezpieczenia na wypadek śmierci, śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku oraz poważnego zachorowania – stawka 6,99% liczona od miesięcznej raty kredytu.

  Poznaj warunki ubezpieczenia – w tym zasady odstąpienia   ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela – iGotówki do 10 000 zł  i powyżej 10 000 zł. Dokumenty z warunkami ubezpieczenia są także dostępne w oddziałach Banku (Znajdź oddział).

 • Jakie warianty oprocentowania dostępne są w ramach oferty kredytowej iGotówka?

  1. Oprocentowanie stałe 0% dostępne dla kredytu z ubezpieczeniem, na okres kredytowania od 6 do 23 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu 12% nie objętego Promocją „Ostatni rok bez odsetek”.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 29,95%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3200 zł, całkowita kwota do zapłaty 3834,52 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 634,52 (w tym: prowizja 384,0 zł, odsetki 0 zł, ubezpieczenie 250,52 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 15 miesięczne raty równe w wysokości po 255,63 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.02.2017r. na reprezentatywnym przykładzie. 
  Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi 29,95%.

  2. Oprocentowanie stałe od 7,49% do 9,99% w skali roku dla kredytu z ubezpieczeniem, na okres kredytowania od 24 do 84 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu od 1,5% do 9,5% objętego także Promocją „Ostatni rok bez odsetek”.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,78%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6800 zł, całkowita kwota do zapłaty 10393,24 zł, oprocentowanie stałe 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3593,24 (w tym: prowizja 646,00 zł, odsetki 2268,21 zł, ubezpieczenie 679,03 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 65 miesięczne raty równe w wysokości po 159,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.02.2017r. na reprezentatywnym przykładzie. 
  Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi 17,78%.

  3. Oprocentowanie stałe od 4,40% do 9,99 % w skali roku dla kredytu bez ubezpieczenia, na okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy, z prowizją za udzielenie kredytu od 9,90% do 11,90%.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,03%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5400 zł, całkowita kwota do zapłaty 6672,76 zł, oprocentowanie stałe 4,40% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1272,76 (w tym: prowizja 646,60 zł, odsetki 630,16 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 53 miesięczne raty równe w wysokości po 125,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.02.2017r. na reprezentatywnym przykładzie. 
  Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi 10,03%.
   

  Prowizja za udzielenie kredytu liczona jest od całkowitej kwoty kredytu. 

  Stawka ubezpieczeniowa – za ubezpieczenie oferowane za pośrednictwem Banku – liczona jest od miesięcznej kwoty raty kredytu. Stawka ubezpieczenia zależy od wielkości kredytu i zakresu ubezpieczenia. Więcej na temat ubezpieczeń można znaleźć w zakładce Dokumenty.

 • Jaką kwotę kredytu mogę wziąć w ofercie kredytowej iGotówka?

  Możesz wybrać kwotę kredytu od 1 000 zł do 120 000 zł. Kredyt do 10 tys. zł możesz wziąć w całości online. Dla każdej kwoty kredytu (również powyżej 10 tys. zł), możesz złożyć wniosek o kredyt  online, a podpisanie umowy nastąpi w w najbliższym Oddziale Banku. Ostateczna kwota udzielonego kredytu  jest uzależniona  od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej.
  Masz możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet na 7 lat (minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy).

 • Co powinienem zrobić po otrzymaniu wstępnej decyzji kredytowej?

  Zapoznaj się z przesłanymi przez Bank dokumentami kredytowymi, w tym treścią umowy kredytu, formularzem informacyjnym,  kosztami kredytu, oświadczeniem o możliwości odstąpienia od kredytu.
  Podpisz dokumenty kredytowe i przekaż do Banku dokumenty potwierdzające dane wprowadzone we wniosku kredytowym:


  Elektronicznie
  Zaakceptuj warunki kredytu – podpisz dokumenty kredytowe wpisując numer umowy kredytowej w odpowiednie miejsce na stronie www.
  Przedstaw dokumenty   potwierdzające dane wprowadzone we wniosku kredytowym – dokumenty możesz załączyć na stronie www w formie skanu lub zdjęcia (dostępny format plików: .pdf, .tiff , .jpg, .gif) bądź wysłać na adres e-mail: iGotowka@bgzbnpparibas.pl
  Dokonaj przelewu bankowego ze swojego banku w wysokości 1 zł na wskazany rachunek w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. - szczegóły dotyczące m.in. przelewu otrzymasz w wiadomości e-mail, wysłanej po złożeniu wniosku kredytowego.  


  W oddziale banku
  Zapoznaj się z dokumentami i podpisz umowę kredytową   – wszystkie dokumenty do podpisu zostaną wydrukowane przez pracownika oddziału.
  Przedstaw w oddziale Banku dokumenty potwierdzające dane wprowadzone we wniosku kredytowym.
  Wstępna decyzja kredytowa następuje na podstawie danych wskazanych we  wniosku (m. in. dane osobowe, dane o dochodach i źródłach ich pozyskiwania) i nie stanowi gwarancji udzielenia kredytu. Kredyt jest udzielany na podstawie ostatecznej decyzji kredytowej podjętej na podstawie przesłanych przez klienta informacji i dokumentów.

 • Co to jest Całkowity Koszt Kredytu?

  Całkowity Koszt Kredytu to wszelkie koszty, które konsument jest zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt, w szczególności: a) odsetki, opłaty, prowizje, podatki i marże jeżeli są znane kredytodawcy oraz  b) koszty usług dodatkowych w przypadku gdy ich poniesienie jest niezbędne do uzyskania kredytu - z wyjątkiem kosztów opłat notarialnych ponoszonych przez konsumenta.

 • Co to jest Całkowita Kwota do Zapłaty przez Konsumenta?

  Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to suma całkowitego kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu.

 • Co to jest RRSO?

  RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. RRSO wprowadzono z myślą o kredytobiorcach, aby ułatwić im sprawdzenie kosztu kredytu i porównanie wielu ofert.  

Dlaczego BGŻ BNP Paribas?

Dokumenty

 
Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe wykonywane na rzecz osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej)
 
Tabela oprocentowania dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej)
 
Ogólne Warunki Ubezpieczenia - igotówka do 10.000 zł - wnioski złożone od 06.05.2016
 
Ogólne Warunki Ubezpieczenia - igotówka powyżej 10 000 zł - wnioski złożone od 06.05.2016
 
Karta Produktu_BNPPCASHCPI_3_2 12015- igotówka do 10.000 zł - wnioski złożone od 06.05.2016
 
Karta Produktu_BNPPCASHCPI_3_4.12015 - igotówka powyżej 10.000 zł -wnioski złożone od 06.05.2016
 
Regulamin promocji kredytów gotówkowych przez Internet "Ostatni rok bez odsetek" obowiązujący od 4.11.2016 do 31.01 2017 r.
 
Regulamin promocji kredytów gotówkowych przez Internet "Ostatni rok bez odsetek" - edycja II obowiązujący od 1.02.2017 do 14.05.2017 r.

Jak wziąć igotówkę

Przez internet

Do 10 tys. zł bez wizyty w oddziale. Wszystko zrobisz zdalnie

Weź online

W oddziale Banku

Powyżej 10 tys. wnioskujesz online. Otrzymujesz w oddziale

Złóż wniosek

Zobacz również

1Kredyt jest udzielany na podstawie Umowy kredytu gotówkowego przez Internet. W przypadku gdy kredyt jest udzielany na okres od 24 miesięcy i jeśli spełnione zostaną warunki promocji określone w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego przez Internet "Ostatni rok bez odsetek" - edycja II w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. ("Regulamin"), oprocentowanie kredytu zostanie obniżone do 0% w skali roku w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu. Warunkiem obniżenia oprocentowania jest złożenie przez stronę www.igotowka.pl pełnego wniosku kredytowego w terminie od dnia 1 lutego 2017 roku do dnia 14 maja 2017 roku, przystąpienie do promocji i zawarcie przez Internet lub w Oddziale Banku umowy kredytu gotówkowego na okres od 24 do 84 miesięcy oraz terminowa spłata kredytu zgodnie z harmonogramem. 
Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są na stronie www.igotowka.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

2Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,03%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5400 zł, całkowita kwota do zapłaty 6672,76 zł, oprocentowanie stałe 4,40% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1272,76 (w tym: prowizja 646,60 zł, odsetki 630,16 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 53 miesięczne równe raty w wysokości po 125,90 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.02.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank ostatecznej analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Rozwiń